Novodobý hit v chudnutí: Vyskúšajte TEATOX

žena v plavkách

Zdroj: Thinkstockphotos

21.06.2014 12:00 | Chcete mať postavu ako lusk? Tak potom určite vyskúšajte novinku: Detox pomocou čaju. Alebo štýlovo - teatox.

Detox je pomerne známy pomocník pri čistení tela a chudnutí. Ten dozaista pozná takmer každý. Teatox, ako už z názvu vyplýva, je podobný program očisty tela od škodlivých látok. Primárnu úlohu pri očiste zohráva čaj.

Čaj na očistu aj chudnutie

Na trhu dnes existujú totiž čaje, ktoré sa nazývajú „get clean“ (vyčisti sa) a „get lean“ (schudni). Pitie týchto čajov vám zaručí, že vaše telo sa nielen detoxikuje, ale sa aj zbaví nadbytočných kilogramov.

Aj blogerka Jenni Robinz schudla pomocou Skinny čaju. Popri pití čaju nezabúda na zdravý životný štýl.

Jenny a čaj

Zdroj: Instagram

Čaje na chudnutie obsahujú kofeín a iné účinné látky, ktoré povzbudzujú organizmus. Rovnako pôsobia na zrýchlenie metabolizmu, avšak tento pozitívny vplyv na chudnutie by ste mali rozšíriť o cvičenie a vhodnú stravu. Čaj by potom mal pôsobiť zoštíhľujúco, pretože strávite všetko, čo ste za deň zjedli. Len to s množstvom jedla samozrejme nesmiete preháňať. Čaj nerovná sa kyselina...

Jenni Robinz

Jenni Robinz schudla pomocu prírodnych čajov. Vysledok je ohromný. Dokázala to za necelé tri mesiace. Zdroj: InstagaramSkinny čaje, ako všetky chudnúce čaje pôsovia ako mierne laxatívum, teda ako preháňadlo. Denný čaj je možné piť počas celého dňa a večerný čaj iba vo večerných hodinách. Čaj totiž pôsobí močopudne, takže by ste čajom určeným na večer mohli narušiť kvalitu spánku. Špeciálne zmesi si môžete zakúpiť cez internet alebo ich dostať v bio obchodoch.

Zloženie čajov na chudnutie

Obal je ekologický rovnako ako aj jeho obsah. Zloženie čaju je totiž 100-percentne naturálne a zložky podporujú proces chudnutia. V prípade, že hľadáte vhodnú náhradu za skinny čaje -  skúste zelený čaj, čaj z góji, zelerové čaje, žihľavový, čaj z koreňa valeriánskeho. To všetko sú kombinácie, z ktorých je skinny čaj zložený.

Foto Jenni a čaj

Zdroj: Instagram

Tieto čaje sú populárne najmä v Amerike, ale dostávajú sa už aj k nám. Nájdete ich pod názvom „skinny čaje“, teda opäť - čaje určené na zoštíhlenie. Čaj je vhodný nielen pri spaľovaní kalórií, ale hlavne pri potláčaní chuti na jedlo. No ktorá žena by ho nechcela? 

Autor: Simona Mižikárová


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Tip pre redakciu

info@prezenu.sk 02/59888390

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt