FOTOGALÉRIA

SEXI ako nikdy! Zo Scullyovej bude v nových častiach poriadna dračica!

08.02.2016 09:15 | Herečka Gillian Anderson ešte rozhodne nepatrí do starého železa! V pokračovaní Aktov X sa divákom ukáže aj v poriadne horúcich scénkach!

Najobľúbenejšia agentka Scallyová a jej herecký partner David Duchovny alias Mulder sa vrátili na obrazovky ako dvojica po dlhých 14-tich rokoch.

Tvorcovia úspešného seriálu si pre divákov pripravili niekoľko atraktívnych noviniek. Jednou z nich je aj samotná Scallyová.

Z konzervatívky sexi zvodkyňa

Agentka Scallyová sa v seriáli prezentuje skôr ako konzervatívna a trochu chladná šedá myška. V jej šatníku prevládajú kostýmy, blúzky, košele a saká. Zábery z najnovších dielov však ukazujú, že Scally vie byť aj poriadne vášnivá a sexi.

Zvodný pohľad, rozopínajúca sa košeľa, sexi bielizeň a niekoľko vášnivých scén. Aj na toto sa môžete v nových dieloch tešiť!

Gillian Anderson dokázala, že aj vo svojich 47 rokoch má sexepílu na rozdávanie.

Či bude mať Scally aférku so samotným Muldrom, alebo sa jej do života pripletie niekto iný, neprezradíme. Isté však je, že milostná zápletka rozhodne okorení tento kultový seriál.

Ďalšie fotografie nájdete v galérii...

 

scally 1
Galéria  7 fotiek
scally 2
scally 3
scally 4

Nenechajte si ujsť novú minisériu Aktov X každú stredu o 20:35 na PLUS-ke. Vychutnajte si obľúbený seriál iba 2 dni po americkej premiére so slovenským dabingom!

Zdroj: joj.sk

Autor: Katarína Podolinská

Zdroj: mirror.co.uk


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Tip pre redakciu

info@prezenu.sk 02/59888390

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt