Party po Oscaroch: Zaľúbenci Justin Timberlake a Jessica Biel žiarili najviac!

Justin Timberlake a Jessica Biel cover

Zdroj: Profimedia

04.03.2016 12:00 | Po slávnostnom odovzdávaní Oscarov sa už tradične koná veľkolepá party, kde sa celebritní hostia zvyknú poriadne odviazať. Zábavu si nenechali ujsť ani manželia Timberlakeovci.

Párty po Oscaroch Vanity Fair v Beverly Hills si vychutnal aj Justin Timberlake so svojou krásnou manželkou Jessicou Biel.

Pomerne čerství rodičia si odbehli od svojho synčeka Silasa a všetkým prítomným ukázali, ako vyzerá šťastný manželský život.

Dvojica si večer užila naplno a po celý čas si prejavovali vzájomnú lásku a náklonnosť. No povedzte, nie sú dokonalí?

Perfektne zladení

Jessica Biel je krásna žena a pár kíl navyše jej len pridáva na ženskosti a sexepíle. Decentné šaty Zuhair Murad v trblietavo sivom prevedení jej sadli absolútne dokonalo. Jemná vizáž a voľne rozpustené vlasy boli pre čerstvú mamičku rovnako dobrou voľbou. Justin Timberlake nechal svoju polovičku vyniknúť a zvolil čierny lesklý oblek, ktorý je na takúto príležitosť ideálny.

Jessica Biel a Justin Timberlake 1

Zdroj: Profimedia

Takto vyzerá láska

Justin a Jessica boli na party absolútne uvoľnení, spontánni a neustále si prejavovali lásku. Nechýbali zaľúbené pohľady, dotyky aj veľa smiechu. Je vidieť, že im to klape a malý synček Silas ich vzťah iba posilnil. Keďže Jessica mala šaty s dlhou vlečkou, nevyhla sa ani drobným milým trapasom. Pohotový Justin však svoju manželku zachránil, a šaty jej nadvihol.

Jessica Biel a Justin Timberlake 2

Zdroj: Profimedia

Prominentní manželia si užili prvú veľkú akciu od narodenia ich synčeka na výbornú. Viacerí hostia sa zhodli, že boli skutočnou ozdobou slávnostného večera nielen svojím výzorom, ale najmä správaním. Držíme palce, nech im to vydrží aj naďalej!

Justin Timberlake a Jessica Biel cover

Zdroj: Profimedia

Krásnu Jessicu Biel môžete vidieť v sobotu večer vo filme Krajina zatratených. Nenechajte si ho ujsť o 22:35 na PLUS-ke.

 

Autor: Katarína Podolinská

Zdroj: etonline.com


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Tip pre redakciu

info@prezenu.sk 02/59888390

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt