FOTOGALÉRIA

Honosné sídlo Clooneyovcov: Ešte v ňom nebývajú, susedom už lezú na nervy

14.01.2016 09:05 | Prominentným manželom už niekoľko mesiacov prerábajú staré honosné sídlo v Anglicku. Kým oni sa nového hniezdočka lásky nevedia dočkať, susedia ich majú plné zuby!

George Clooney a jeho pôvabná manželka - právnička Amal si svoje vysnívané sídlo dali zrekonštruovať podľa svojich predstáv. Budúci domov stále zaľúbenej dvojice sa nachádza v dedinke Sonning v britskom Berkshire.

Doprajú si poriadny luxus

Treba podotknúť, že staré sídlo bolo už pred rekonštrukciou luxusným miestom s vlastnou posilňovňou, saunou a ďalšími vymoženosťami. Manželom to však nestačilo, dali si vypracovať projekt, podľa ktorého sa začalo prerábať a zdokonaľovať takmer všetko.

Okrem iného do honosného objektu pribudne 18-metrový bazén, výrivky, tenisový kurt, domáce kino pre 20 osôb a podobne.

Toto je jedna z obývacích izieb luxusného sídla. Nechýbajú v nej obrovské okná a tradičný krb, ktorý sa rozhodli manželia zachovať v pôvodnom stave.

 

Susedia sú z nich na nervy

Obyvatelia malebnej dedinky nie sú z príchodu slávneho páru nadšení a majú ich dosť napriek tomu, že sa do vily ešte nenasťahovali. Rozsiahla rekonštrukcia obrovského sídla premenila celé okolie na obrovské stavenisko, denne tam premáva množstvo nákladných áut a bagrov, v dedine je hluk a špina.

“V tejto dedine žijem 20 rokov a doteraz som niečo takéto nezažila. Tým dvom chýba rešpekt, to čo sa tu deje, je pohŕdanie ostatnými obyvateľmi. Človek sa nemôže vybrať ani len na prechádzku. Má to veľmi zlý vplyv na našu dedinu,” vyjadrila sa kriticky jedna z obyvateliek.

Nuž, zdá sa, že Clooneyovci si v malebnej dedinke veľa priateľov nenájdu… Viac fotografií z prestavby ich sídla nájdete v galérii pod článkom.

Nenechajte si ujsť charizmatického Georga Clooneyho v hlavnej úlohe filmu Američan, už dnes večer o 20:35 na PLUS-ke.

 

Sídlo Clooneyovcov 1
Galéria  10 fotiek
Sídlo Clooneyovcov 2
Sídlo Clooneyovcov 3
Sídlo Clooneyovcov 4

 

Autor: Katarína Podolinská

Zdroj: Daily Mail


Nenechajte si ujsť

Ďakujeme za vaše názory

Tip pre redakciu

info@prezenu.sk 02/59888390

Dokonalé zobrazenie na všetkých zariadeniach

#

Reklama

Kontakt